Najlepszą formą kontaktu jest e-mail. Opisz w mailu swój pomysł lub problem, pozwoli to nam zapoznać się z tematem i odpowiedzieć Ci konkretnie na zadany temat.

Jeśli szukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania sprawdź listę pytań i odpowiedzi FAQ.  Tutaj znajdziesz informację Co zawiera Projekt?

W zakładce USŁUGI znajdują się możliwe formy współpracy projektowej

Zawsze staramy się odpisać możliwe jak najszybciej. W związku z dużą ilością zapytań oraz bieżącej pracy, na e-maile możemy odpowiadać z opóźnieniem. Wasze wiadomości są zazwyczaj bardzo złożone i często wymagają kilkudziesięciominutowego wdrożenia się w temat, działkę, indywidualne problemy. Prosimy o cierpliwość

Jeśli potrzebujesz pilnie pomocy (Twoja sprawa jest naprawdę pilna i nie może czekać) w tytule wiadomości napisz [PILNE + Tytuł] lub zadzwoń do nas.

Dziękujemy za zrozumienie naszego kroku w stronę lepszej efektywności i skuteczności, by dostarczać lepszej jakości produkty i lepiej Ci służyć.

Zachęcamy do kontaktu:

Godziny pracy:
Poniedziałek- piątek
8:00-16:00adres:
ul. Zasłuczańska 4
55-010 Żerniki Wrocławskie

Jeśli jesteś zainteresowany/a szybką budową z prefabrykatów, napisz do nas maila z informacją odnośnie lokalizacji inwestycji, projektu oraz którą technologią jesteś zainteresowany/a na : [email protected]


Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu obsługi Twojego zapytania. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych jest Projekt Stodoła S.C . Szczegóły: polityka prywatności.