Co możemy dla Ciebie zrobić?

W zależności od Twoich potrzeb mamy do zaoferowania różne warianty współpracy, których celem jest dostarczenie dokładnie takiej usługi, jakiej potrzebujesz do stworzenia idealnej przestrzeni dla Ciebie i Twoich bliskich. Od projektu typowego poprzez wprowadzenie w nim indywidualnych zmian po indywidualny projekt– jakąkolwiek ścieżkę wybierzesz, zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Z przyjemnością poprowadzimy Was przez ten proces i doradzimy najlepiej jak potrafimy. Jeśli masz pytania dotyczące współpracy zajrzyj na stronę Częste pytania, jeśli nie znajdziesz tam odpowiedzi zachęcamy do kontaktu.


Projekt gotowy

Projekt w 3 dni u Ciebie


Zajrzyj do naszego sklepu i wybierz projekt typowy, który Ci odpowiada. Dodatkowo, w razie zainteresowania:

Dobór projektu

Pomożemy w wyborze projektu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Wstępna analiza działki

Bezpłatnie sprawdzimy czy projekt pasuje do Twojej działki, czy jest zgodny z obowiązującymi MPZP lub WZ.

Konsultacja zmian

Rekomendujemy wprowadzenie zmian do projektu na etapie adaptacji przez lokalnego architekta, który będzie adaptował projekt, ale zanim to zrobisz, możesz je z nami skonsultować. Doradzimy w kontekście zmian, jakie zmiany są możliwe, na co będą miały wpływ i jak najlepiej je wprowadzić.

Wsparcie architekta adaptującego

Przy adaptacji projektu możesz skorzystać z pomocy rekomendowanego przez nas architekta działającego w Twojej lokalizacji.

Wycena firmy partnerskiej

Oferta na budowę od firmy zajmującej się budową domów z prefabrykatów.

Indywidualne zmiany

Projekt gotowy z Twoimi zmianami


Jako autorzy projektu znamy go najlepiej. Jeśli projekt gotowy odpowiada Ci w większości założeń, a zmiany które chciałbyś wprowadzić są rozległe lub chciałbyś, by były wprowadzone przez autorów, to ta opcja jest dla Ciebie. Zmiany wprowadzamy kompleksowo w całym projekcie uwzględniając nasze założenia. Na etapie koncepcji, rozwiejmy Twoje wątpliwości, doradzimy, pomożemy dokonać wyboru. W efekcie dostaniesz projekt typowy dopasowany do własnych potrzeb, wymagający jedynie adaptacji do warunków lokalnych przez architekta adaptującego.

  • Jeśli chciałbyś wprowadzić zmiany, napisz do nas. Opisz, najlepiej wymieniając w punktach, jakie elementy chciałbyś zmienić w stosunku do projekty typowego. Możesz też zaznaczyć je na szkicu lub rzucie ze sklepu. Jeśli nie jesteś pewien co do wyboru rozwiązania, opisz problem, a my zaproponujemy rozwiązanie.
  • Niektóre projekty z indywidualnymi zmianami, które wprowadziliśmy możesz zobaczyć tutaj Stodoły po zmianach. Każdy z tych projektów możesz także zakupić.

Projekt Indywidualny

Autorski projekt ściśle dopasowany do Twoich potrzeb


Projekt tworzony od podstaw, na bazie indywidualnych wytycznych oraz warunków brzegowych lokalizacji. Tworzymy projekty definiując ich indywidualny charakter, bazując na czytelnej idei, której podstawą jest funkcjonalność i ponadczasowość. Oprócz projektów w naszym sklepie, realizowaliśmy dużo innych projektów o różnorodnej skali. Część z nich możesz zobaczyć na stronie badarchitekci.pl

Projekt indywidualny możemy zrealizować w zakresie projektu architektoniczno-budowlanego i technicznego, jak również kompleksowej usługi z projektem wykonawczym i wnętrz oraz adaptacją do warunków lokalnych. W razie zainteresowania napisz do nas, z podstawowymi wytycznymi oraz lokalizacją. Prześlemy Ci zakres wraz z harmonogramem oraz ofertę.

Usługi dodatkowe

Do każdego z pakietów lub niezależnie możemy zaproponować usługi dodatkowe

Konsultacja architektoniczna

Konsultacja problemu, indywidualna rozmowa z architektem

Projekt elewacji

Dobór rozwiązań wizualnych budynku

Projekt ogrodu

Podział stref funkcjonalnych ogrodu, dobór roślin wykonany przez architekta krajobrazu

Projekt ogrodzenia

Projekt ogrodzenia, podjazdu, zagospodarowania ogrodu

Projekt wnętrz

Kompleksowy projekt wnętrz w zakresie projektu koncepcyjnego i wykonawczego

Wizualizacja

Fotorealistyczne wizualizacje projektu typowego po zmianach lub wg Twojej koncepcji