Projekt Stodoła Rekomenduje

Dobrze wiem, że budowa własnego domu to ogromne wyzwanie. Mnogość tematów, materiałów budowlanych potrafi przyprawić o zawrót głowy. Podstawą każdej dobrej budowy jest solidny wykonawca i sprawdzone materiały. Godzenie codziennych obowiązków wraz z poszukiwaniem sprawdzonych rozwiązań, często pod presją czasu, jest bardzo absorbująca, a co gorsze nie gwarantuje sukcesu. Każdy z elementów tej układanki jest istotny.

Projekt Stodoła to nie tylko projekt gotowy, to blog i opis naszej budowlanej drogi. Tylko budując dom dla siebie, nie dysponując nieskończonym budżetem, możemy w pełni odczuć wszystkie emocje i dylematy z tym związane- z selekcją i częstym kompromisem. Dlatego poza projektem gotowym, na blogu opisaliśmy nasze budowalne wybory wraz z uzasadnieniem, a teraz możemy ocenić je także z perspektywy użytkownika.


 Modelowy Projekt Stodoła M został ukończony i zamieszkany w 2018 roku. Projektowanie trwało ponad rok, budowa trwała 15 miesięcy. Zarówno przez ten czas jak i w naszej praktyce projektowej spotkaliśmy wielu wykonawców. Naszą ideą jest, by inwestor wraz z projektem dostawał sprawdzone materiały oraz sprawdzonych fachowców, czyli po prostu sprawdzoną ścieżkę, która przeprowadzi go „suchą stopą” poprzez budowę.

W tej sekcji zamieściliśmy firmy, z którymi współpracowaliśmy podczas Naszego Projektu Stodoła oraz wielokrotnie podczas różnych innych realizacji. Są to sprawdzeni specjaliści we własnej dziedzinie. Przy każdym partnerze znajdują się realizacje u mogą Państwo odnaleźć informację jak przebiegała współpraca oraz jak materiał lub dane urządzenie spisuje się w praktyce.

W ramach obopólnej współpracy dla naszych Klientów przygotowali specjalne promocyjne ceny na hasło:  „PROJEKT STODOŁA”. Zapraszamy