PROJEKT INDYWIDUALNY

Jeżeli masz nietypową działkę, wysokie wymagania, nie znalazłeś odpowiedniego projektu lub po prostu chcesz mieszkać w niepowtarzalnym domu, napisz do nas.

Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem architektonicznym oraz obsługą inwestycji obiektów o różnorodnej skali i funkcji. Biuro współpracuje z architektami, konstruktorami oraz projektantami branżowymi jako interdyscyplinarny zespół. Podczas procesu projektowego tworzymy projekty definiując ich indywidualny charakter, bazując na czytelnej idei, której podstawą jest funkcjonalność i ponadczasowość. Stosujemy rozwiązania energooszczędne by realizacja zapewniała ekonomikę w eksploatacji. Zawsze profesjonalnie podchodzimy do współpracy tak, by finalny efekt całkowicie spełnił oczekiwania inwestora.

Zapraszamy do współpracy

www.badarchitekci.pl

[email protected]


PROJEKT WNĘTRZ

Zainteresowania i skłonności estetyczne Klientów stanowią punkt wyjścia do rozpoczęcia pracy nad
projektem. Przestrzeń, którą stopniowo będziemy dla Państwa oswajać, ma bowiem w pełni odpowiadać Państwa osobowości, współgrać z Państwa pasjami i marzeniami.

Każdy projekt to dla nas niepowtarzalne wyzwanie.

Oferujemy Państwu możliwość ścisłej współpracy już od momentu zakupu nieruchomości poprzez wszystkie fazy projektu i nadzorowanie miejsca pracy, aż do zakończenia projektu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio i do kontaktu.

www.bofo.pl

[email protected];     tel.: 661 671 999