Tego projektu nie trzeba przedstawiać, jest to nasza modelowa realizacja, a zarazem nasz dom prywatny.

Na blogu pokazaliśmy cały etap powstawania od pierwszych szkiców, później poprzez projekt i budowa, aż do wykończenia domu, tarasu, ogrodu. Opisaliśmy wszystkie założenia i dylematy, które towarzyszyły nam na każdym z tych etapów. Obecnie sprawdzamy jak założenia, rozwiązania i materiały zastosowane do budowy sprawdzają się w praktyce. Może zobaczyć jakie są nasze rachunki, ponieważ publikujemy je cyklicznie co roku, a oscylują one wokół 0 zł 🙂

Tak powstał pierwszy Projekt Stodoła M, na bazie naszego domu prywatnego/modelowego, i którego budowę w całości opisaliśmy na tym blogu, każdy etap wraz z jej kosztami. Wszystkie wpisy znajdziesz tutaj.

Stodoła brała również udział w kilku produkcjach filmowych dla m.in. dla Canal +, Telewizji WP.O tej Stodole moglibyśmy opowiadać godzinami – w końcu sami w niej mieszkamy!

słowa kluczowe: projektstodoła; nowoczesna stodoła; dom prefabrykowany; realizacje; realizacja; nowoczesna stodoła; dom stodoła;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole