Stodoła S wersja podstawowa z maksymalnie wykorzystaną przestrzenią. Jest to budynek z całkowicie zaadaptowanym poddaszem, które jest bardzo przestrzenne po zmianie kąta nachylenia dachu. budynek o małej powierzchni zabudowy a stosunkowo dużym metrażu.

Wprowadzone zmiany:

Adaptacja poddasza na pokoje i łazienkę, zmiana kata dachu na 35 st., podniesienie dachu budynku, zmiana stropu na betonowy, zmniejszenie budynku o 21 cm, na parterze połączenie pokoi, duży pokój z garderobą, zmiana lokalizacji schodów, dodanie dużego trójkątnego okna na poddaszu, zmiana aranżacji strefy spiżarni, kuchni, wiatrołapu

Powierzchnia użytkowa                     178,62 m²  ( 147,1 m²  +31,52 m²  garaż)

  • Powierzchnia zabudowy budynku       131,69 m²
  • Powierzchnia zabudowy garażu          39,54 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy             7,20 m
  • Kąt nachylenia dachu                                 35 st.
  • Powierzchnia dachu budynku                 192,8 m²
  • Ogrzewanie – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe.
  • Szerokość budynku z garażem               14,52 m
  • Długość budynku z garażem                  16,87 m

Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole