Stodoła S+ Premium wersja podstawowa z nową konstrukcją dachową, usunięto również słupy i podciągi. Wszystkie wewnętrzne ściany są działowe, więc przestrzeń parteru można dowolnie kształtować. Poddasze jest nieużytkowe. Powyższe modyfikacje sprawiają, że w znaczny sposób zmniejszamy koszty budowy.

Wprowadzone zmiany to między innymi: zmniejszenie budynku o 1,65 m (likwidacja łazienki i pokoju), likwidacja garderoby/powiększenie wc, powiększenie pomieszczenia technicznego, powiększenie wiatrołapu, wprowadzenie dachu z więzarów, poddasze nieużytkowe, likwidacja słupa i schodów.

Powierzchnia użytkowa     170,65 m²  (137,99 m²  +32,66 m² garaż)

Główne parametry budynku:

  • Powierzchnia zabudowy budynku      171,52 m²
  • Powierzchnia zabudowy garażu          40,67 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy              6,39 m
  • Kąt nachylenia dachu                                 30 st.
  • Powierzchnia dachu budynku                  246 m²
  • Ogrzewanie – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe.
  • Szerokość budynku z garażem               17,61 m
  • Długość budynku z garażem                  16,86 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Budynek pasuje do działek z wjazdem z każdej strony jednak najkorzystniej jest  usytuować wjazd od północy, zachodu, minimalne wymiary działki  25,61 x 24,86 m*


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole