Stodoła M-L lustrzane odbicie z ciekawymi zmianami na parterze polegającymi na:

powiększeniu części salonowej zmniejszając sypialnię master, usuwając w niej łazienkę i garderobę. Dzięki temu zabiegowi powstał mniejszy pokój/ gabinet. Powiększono natomiast wc dodając prysznic. Na poddaszu również zmieniliśmy układ funkcjonalny. Dwa duże pokoje dziecięce zlokalizowane zostały w części frontowej budynku, z drugiej strony sypialnia główna, duża łazienka i duża pralnia. Cały budynek finalnie ma podobny metraż użytkowy jak typowy Projekt Stodoła M-L.

Powierzchnia użytkowa      216,44 m²  (183,07 m²  +33,37 m²  garaż)

  • Powierzchnia zabudowy budynku      192,13 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy              8,38 m
  • Kąt nachylenia dachu                                 45 st.
  • Powierzchnia dachu budynku                  284 m²
  • Ogrzewanie – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe
  • Szerokość budynku                               9,17 m
  • Długość budynku                                  23,07 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Budynek pasuje do działek z wjazdem z dowolnej strony o wydłużonym kształcie, najkorzystniej jest  usytuować wjazd od północy lub wschodu, minimalne wymiary działki  30,59 x 28,60 m*


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole