To projekt małego domu, czyli pomniejszona wersja Projektu Stodoła Optimum. Znajdziemy w nim praktycznie ten sam program funkcjonalny co w standardowym Optimum, ale na mniejszym metrażu. To bardzo prosty, kompaktowy dom.

Główne zmiany w projekcie w stosunku do oryginalnego projektu to:

  • brak schodów (poddasze nieużytkowe, dostępne poprzez schody wyłazowe)
  • nieco mniejsza, ale nadal wygodna kuchnia, salon i główna sypialnia
  • brak łazienki przy głównej sypialni
  • mniejsze wymiary przeszkleń w salonie

Powierzchnia użytkowa                    114,99 m² 

Główne parametry budynku:

Powierzchnia zabudowy budynku:144,22 m2
Powierzchnia netto (użytkowa) budynku:114,99 m2
Kubatura brutto budynku:664,31  m3
Wysokość budynku projektowanego:6,00 m
Szerokość budynku14,93 m
Długość budynku9,66 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Projekt Stodoła Optimum po zmianach 1 pasuje do działek z wjazdem z każdej strony, jednak najkorzystniej jest usytuować wjazd od północy lub zachodu, wschodu. Minimalne wymiary działki  22,93 x 17,66 m*

 *powyższe warianty obrazują minimalne wymiary działki, należy jednak uwzględnić również warunki lokalne- warunki zabudowy lub ograniczenia wynikające z MPZP i lokalnego sąsiedztwa


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić, także w wersji lustrzanej. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


 

Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole