Stodoła Smart po zmianach 1 to dom z wiatą garażową (z dachem fotowoltaicznym) oraz pełną adaptacją poddasza na dodatkową przestrzeń mieszkalną. Koniecznie zobacz też inne rozwiązanie przestrzeni salonu w stosunku do projektu typowego.

Główne zmiany w projekcie w stosunku do oryginalnego projektu to:

  • zamiana garażu na wiatę fotowoltaiczną (stalowa konstrukcja wiaty), brak zadaszenia tarasu
  • niewielkie skrócenie budynku
  • inny układ strefy dziennej- większy salon z powiększonym oknem prowadzącym na taras, jadalnia, kuchnia, przesunięta lokalizacja schodów, sypialnia z garderobą i łazienką, pokój dziecka, gabinet
  • adaptacja poddasza na wygodną sypialnię master bedroom z przestronną łazienką i garderobą, duża przestrzeń otwartej antresoli jako miejsce do zabaw, pracy lub dodatkowa przestrzeń do spania, gdy przyjadą goście
  • dodanie okien połaciowych i okien w ścianie szczytowej
  • dodanie drugiej kozy na poddaszu
  • zmiana koloru pokrycia dachu na brązowy

Powierzchnia użytkowa                     155,68 m² 

Główne parametry budynku:

Powierzchnia zabudowy budynku (bez wiaty garażowej): 150 m2
Powierzchnia netto (użytkowa) budynku: 155,68 m2
Powierzchnia netto (użytkowa) wiaty: 31,4 m2
Kubatura budynku: 469,14 m3
Wysokość budynku projektowanego: 6,99 m
Szerokość budynku: 9,205 m
Długość budynku: 16,305 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Nowoczesna Stodoła Smart po zmianach 1 pasuje do działek z wjazdem z każdej strony, jednak najkorzystniej jest usytuować wjazd od północy, zachodu lub wschodu. Minimalne wymiary działki  23,745 x 24,305 m*


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić, także w wersji lustrzanej. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


 

Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole