PROJEKT MOŻESZ ZAKUPIĆ POPRZEZ NASZ SKLEP, ZNAJDUJE SIĘ TAM RÓWNIEŻ AKTUALNY OPIS PROJEKTU

Projekt Stodoła S+ long


128,72 m² + 43,01 m² garaż

 • Powierzchnia zabudowy budynku      164,71 m²
 • Powierzchnia zabudowy garażu          52,37 m²
 • Wysokość budynku w kalenicy              6,39 m
 • Kąt nachylenia dachu                                 30 st.
 • Powierzchnia dachu budynku                  232 m²
 • Ogrzewanie- pompa ciepła  ogrzewanie podłogowe.
 • Szerokość budynku z garażem               11,74 m
 • Długość budynku z garażem                  23,58 m

WIZUALIZACJE:


WIZUALIZACJE WNĘTRZ:


BRYŁA:

Prosty dom parterowy (z możliwością adaptacji poddasza), na planie prostokąta, przykryty dwuspadowym, symetrycznym dachem o kącie nachylenia 30° (kalenica prostopadła do drogi dojazdowej). Do budynku, od strony wjazdowej, dostawiono bryłę garażu (bryła jest niezależna i budynek może istnieć bez garażu). Bardzo prosty układ konstrukcyjny opierający się na trzech osiach, prosty dwuspadowy dach i drewniany strop sprawia, że dom jest łatwy i ekonomiczny w budowie. Elewacja budynku- nowoczesna i minimalistyczna, w tonacji naturalnej- biel połączona z betonem architektonicznym. Istnieje możliwość dopasowania materiałów tak, by nawiązać do lokalnego kontekstu lub indywidualnych upodobań inwestora. Urbanistycznie budynek pasuje do wąskich działek najlepiej z wjazdem od zachodu i wschodu.  Bryła garażu znajduej , się z przodu budynku, następnie pokoje mieszkalne, na końcu budynku znajdue się saon otwierający się na część ogrodową działki. Projekt dostępny jest w wersji lustrzanego odbicia.


FUNKCJA:

Budynek posiada prosty, czytelny układ funkcjonalny. W strefie wejściowej wygodny wiatrołap oraz garderoba . Z wiatrołapu wchodzimy do strefy dziennej domu z wygodnym salonem oraz kuchnią, w bezpośredniej bliskości tej strefy znajudej się mały wc. Przy kuchni znajduje się spiżarnia. W drugiej części domu zlokalizowano dwa pokoje oraz główną sypialnię z garderobą.  Dom posiada jedną duża łazenkę oraz dodatkową garderobę, doświetlone wysokimi okami. na końuc korytarza znajduje się pomieszczenie techniczne, rzechodnie do garażu. W pomieszczeniu technicznym przewidziano miejsce na wszystkie niezbędne urządzenia oraz pralkę i suszarkę. Salon oraz wszystkie pokoje posiadają wyjście na taras i ogród. Salon dodatkowo otwarty jest na pełną wysokość, aż do konstrukcji dachu. W salonie jest możliwość umieszczenia reprezentacyjnych, schodów w przypadku adaptacji poddasza.


RZUTY:

PARTER  128,72 m²

PODDASZE NIEUŻYTKOWE  41,51 m² (mozliwość adaptacji)


MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI*:

Budynek można usytuowaćna wąskich działkach najlepiej z wjazdem od wschodu lub zachodu. Projekt dostępny jest również w wersji lustrzanego odbicia.

 

Wjazd najlepiej od wschodu lub zachodu, minimalne wymiary działki  17,76 x 31,58 m

* prezentowane wymiary to minimalne wymary potrzebne do usytuowania budynku. Należy wziąć pod uwagę warunki lokalne wynikające z sąsiedztwa oraz wymagń Miejscowego Planu lub Warunków Zabudowy


STANDARD BUDYNKU:

Budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym- ogrzewanie podłogowe za pośrednictwem powietrznej pompy ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją.

Dodatkowo prosty, dwuspadowy dach pozwala na montaż instalacji fotowoltaicznej w ilości nawet do 51 paneli co generuje moc ok 15 kW. Na wizualizacjach zaprezentowano 34 panele generujące ok. 10 kW mocy.


TECHNOLOGIA BUDOWY

ŚCIANY:   dwuwarstwowe- bloczek z betonu komórkowego + styropian, ściany wewnętrzne silikatowe
ELEWACJA:   tynk + beton architektoniczny
STROP:   drewniany- łącznie z więźbą dachową
SCHODY:  brak (możliwość umieszczenia schodów systemowych w przypadku adaptacji poddasza)
DACH:   dachówka ceramiczna lub betonowa


KOSZTORYS UPROSZCZONY

STAN ZERO :   58 930 zł
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY:   226 755 zł
STAN DEWELOPERSKI wraz z tarasem:  498 331,12 zł

 • kwoty netto, w standardzie zgodnie z projektem- ze stropem drewnianym, tarasem, wykonanie 2019

PROJEKT MOZNA ZAKUPIĆ POPRZEZ NASZ SKLEP:

Projekt Stodoła S+ long


Dodatkowo przy zakupie projektu oferujemy :

 • możliwość zakupu dodatkowego egzemplarza projektu w cenie 200 zł*

*Dodatkowy egzemplarz dostępny jest dla klientów zamawiających projekt lub posiadających już projekt. Możesz kupić maksymalnie dwa dodatkowe egzemplarze projektu.

 • dokumentacja w formie elektronicznej .pdf w cenie 200 zł*

*Możliwość zamówienia wyłącznie po zakupie pełnej dokumentacji projektowej. Projekt w pdf obejmuje część rysunkową projektu (nie zawiera opisu technicznego). 


Jesteś zainteresowany zakupem? Nie jesteś pewien czy projekt pasuje do działki? Chciałbyś wprowadzić zmiany?

Napisz do nas —>  KONTAKT