155,95 m² + 54,91 m² garaż z pralnią

  • Powierzchnia zabudowy budynku z cz. garażową  210,69 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy            7,39 m
  • Kąt nachylenia dachu                              45 st.
  • Powierzchnia dachu                              220 m²
  • Ogrzewanie- pompa ciepła lub kocioł gazowy, ogrzewanie podłogowe.

WIZUALIZACJE:


BRYŁA:

Prosty dom mieszkalny dwukondygnacyjny na planie prostokąta przykryty dwuspadowym, symetrycznym dachem o kącie nachylenia 45° (kalenica prostopadła do drogi dojazdowej).  Projekt przystosowany jest do wymogów MPZP -dwuspadowego, stromego dachu. Do budynku, od strony wjazdowej, dostawiono bryłę garażu wraz z pomieszczenim gospodarczym (budynek może niezależnie istnieć bez niego). Prostota układu i konstrukcji sprawia, że dom będzie prosty i ekonomiczny w budowie. Elewacja budynku- nowoczesna i minimalistyczna, w tonacji naturalnej- biel połączona z naturalnym, ciepłym drewnem. Istnieje możliwość dopasowania materiałów tak by nawiązać do lokalnego kontekstu. Urbanistycznie budynek pasuje do działki z wjazdem od zachodu lub wschodu w wersji z lustrzanym odbiciem.


FUNKCJA:

Budynek posiada prosty, czytelny układ funkcjonalny. W strefie wejściowej wygodny wiatrołap połączony jest z garażem. Na parterze budynku, w części zachodniej, zlokalizowano strefę sypialnianą z łazienką oraz schody na poddasze, pod którymi umieszczono wygodną garderobę. Od strony południowo- wschodniej zlokalizowano kuchnię i jadalnię połączoną z salonem- całość otwiera się na ogród- południową część działki poprzez duże, przesuwne przeszklenia. Salon dodatkowo otwarty jest na pełną wysokość, aż do konstrukcji dachu. Na poddaszu zlokalizowano dwa pokoje oraz łazienkę. Strefa poddasza ma bardzo duże możliwości aranżacji i podziału. (np. przy zmniejszeniu podwyższonej strefy salonu wydzielenia dodatkowego pokoju na poddaszu). Szczegółowy opis funcji znajduje się tutaj. Budynek w stosunku do projektu bazowego Stodoła M ma powiększony salon o 1,5 m oraz powiększony garaż oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/pralnię z tyłu garażu.


RZUTY:

PARTER  112,06 m²

PIĘTRO  43,89 m²


MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Minimalne wymiary działki to 20,46×32,83 m (szer. x dł.). Należy zweryfikować wymagania warunków zabudowy lub MPZP na danym terenie. Projekt dostępny jest w wersji lustrzanego odbicia.


STANDARD BUDYNKU:

W budynek zaprojektowano w standardzie energooszczędnym- ogrzewanie podłogowe za pośrednictwem pompy ciepła lub pieca gazowego, wentylacja mechaniczna z rekuperacją.


TECHNOLOGIA BUDOWY

ŚCIANY:   dwuwarstwowe- bloczek z betonu komórkowego 24 cm+ styropian 20 cm
ELEWACJA:   tynk + okładzina drewniana
STROP:  żelbetowy prefabrykowane płyty strunobetonowe
SCHODY:   systemowe
DACH:   dachówka ceramiczna lub cementowa


PREFABRYKOWANA STODOŁA

Zależy Ci na czasie, chciałbyś zbudować Stodołę w 3 miesiące ? Jest to możliwe w przypadku budowy z prefabrykatu. Projekt Stodoła współpracuje z firmami wykonawczymi w technologii ciężkiego prefabrykatu drewnianego oraz prefabrykatu keramzytowego . Jeśli interesuje Cię ten temat napisz do nas maila z informacją odnośnie lokalizacji inwestycji oraz którą technologią jesteś zainteresowany/a na : [email protected]


KOSZTORYS UPROSZCZONY:

STAN ZERO:  67 210 zł
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY:  361 495 zł
STAN DEWELOPERSKI:   598 288 zł*

** stan deweloperski zgodny z projektem, na materiałach dobrej jakości. W cenie zawarte są: instalacja ogrzewania podłogowego, powietrzna pompa ciepła, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, stolarka okienna w dobrym standardzie z oknem HS, posadzki, tynki, wykończenie elewacji wg wizualizacji, taras.


CENA:

4 500 zł 

(cena zawiera projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz projekt ogrzewania pompą ciepła/lub kotłem gazowym kondensacyjnym z instalacją ogrzewania podłogowego)

Projekt zawiera:

  1. Cztery egzemplarze projektu budowlanego. (Projekt budowlany składa się z: projektu architektoniczno- budowlanego, projektu konstrukcyjnego wykonawczego, projektu instalacji sanitarnych, projektu instalacji elektrycznych)
  2. Komplet dokumentów potwierdzających uprawnienia poszczególnych projektantów branżowych w okresie opracowania dokumentacji.

Dodatkowo przy zakupie projektu oferujemy :

  • możliwość zakupu dodatkowego egzemplarza projektu w cenie 200 zł*

*Dodatkowy egzemplarz dostępny jest dla klientów zamawiających projekt lub posiadających już projekt. Możesz kupić maksymalnie dwa dodatkowe egzemplarze projektu.

  • dokumentacja w formie elektronicznej .pdf w cenie 200 zł*
  • podkłady do projektowania wnętrz (rzuty i, przekroje, elewacje) w formie elektronicznej .dwg w cenie 200 zł*

*Możliwość zamówienia wyłącznie po zakupie pełnej dokumentacji projektowej. Projekt w pdf obejmuje część rysunkową projektu (nie zawiera opisu technicznego). 


Jesteś zainteresowany zakupem? Nie jesteś pewien czy projekt pasuje do działki? Chciałbyś wprowadzić zmiany?

Napisz do nas —>  KONTAKT