Pokrycie dachu to kropka nad i stanu surowego zamkniętego, poniżej fotogaleria z tego etapu. Trochę czasu to zajęło, ale efekt końcowy zadowala w pełni. od góry stodoła jest skończona 🙂

10 odpowiedzi na “Pokrycie dachu- galeria”

  1. projektstodola pisze:

    Tak jak wisienka pojawia się na torcie na samym końcu, tak i kosztorys na pewno się pojawii 🙂 Prosimy tylko o chwilę cierpliwości, narazie skupiamy się na bieżacych dylematach budowlanych, ale wpisy o kosztach są już rozpoczęte.

  2. Ania pisze:

    Ciszy mnie ,że jest dokładnie opisany każdy etap budowy.
    Zdjęcia dają dużego plusa.
    Kosztorys byłby wisienką na torcie…

  3. Andrzej Wawrzyńczak pisze:

    Ciekawa konstrukcja dachu garażu – czy na blogu jest coś więcej na jej temat? Bo nie udało mi się znaleźć. Chciałbym u siebie zrobić podobną a na zdjęciach nie widać etapu pokrycia papą oraz obróbek. Jak grube są te belki i jaka odległość między nimi?

  4. Paweł pisze:

    Świetnie opisane etapy kładzenia dachu.

    Jaki to kolor Braas Teviva Cisar?

    Proszę o namiar na system rynnowy.

    Rozumiem, że wszelkie blachy maskujące bok dachówek i rynny ogarnialiście sami?

    Pozdrawiam

    • Adam pisze:

      Dzięki,
      Kolor Tevivy to Grafit. System rynnowy Galeco, jest to kompletny system w skład którego wchodzą wszystkie potrzebne elementy w tym maskownica rynny. NA stronie producenta są wsyzstkie niezbędne informacje http://www.bezokapowy.pl

      • Jarek pisze:

        Jaki kolor maskownic z galeco został wybrany? Na zdjęciu wygląda jak 7015, bo maskownica 7016 jest w macie i ma delikatną strukturę, a na zdjęciu rynny nie widzę takiej struktury, ale to może piksele i nie widać.
        Gdzie kupione zostały blachy na obudowę komina? Pytam o konkret gdyż buduję się pod Wrocławiem i chętnie poznam sprawdzonego dostawcę. Czy ilość blachy sami wyliczyliście czy może dekarz?
        I ostatnie pytanie, dlaczego nie montowaliście nic przeciwśniegowego (płotki, rury, rozbijacze itd.)

  5. Paweł pisze:

    Czy nie macie problemu z.zaciekami na scianach szczytowych? Mi projektant proponuje dach z Attyka. Ale srednio to wyglada przy dachu bezokapowym.

  6. Daniel pisze:

    Witam. Ja mam pytanie odnośnie dachówki. Czy nie porasta mchem i nie łapie brudu? Czy drugi raz byście ją wybrali, czy raczej ceramikę?

    • Adam pisze:

      Cześć, jak narazie nic takiego nie występuje i dalej byśmy wybrali betonową. Jeżeli chodzi o mech to bardzo dużo zależy od miejsca, czy jest przewiewne, czy np. w lesie to sprawia, że łatwiej porasta mchem, nawet na ceramice

  7. Karolina Marszałek pisze:

    Witam

    Nie macie problemu ze szczelnością dachu – Braas kategorycznie zabrania układania dachówki bez mijania, z uwagi właśnie na problemy przy większych deszczach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole