Stodoła S+ wersja podstawowa z wprowadzonymi dosyć znacznymi zmianami polegającymi na: zwężeniu budynku, dodaniu dachu dwuspadowego nad garażem, powiększeniu garażu, adaptacji poddasza na pokoje, zmiana kąta nachylenia dachu na 35 stopni, zmiana stropu na betonowy, posadowieniu na płycie żelbetowej, usunięciu słupa w salonie, zmianie usytuowania schodów za ścianą z telewizorem, zmianach wybranych okien.

Powierzchnia użytkowa                     237,56 m²  (194,72 m²  +42,84 m²  garaż)

Główne parametry budynku:

  • Powierzchnia zabudowy budynku       207,44 m²
  • Powierzchnia zabudowy garażu          50,87 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy              7,21 m
  • Kąt nachylenia dachu                                 35 st.
  • Powierzchnia dachu skośnego budynku                  281 m²
  • Ogrzewanie – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe.
  • Szerokość budynku z garażem               17 m
  • Długość budynku z garażem                  17,15 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Budynek pasuje do działek z wjazdem z każdej strony jednak najkorzystniej jest  usytuować wjazd od zachodu i wschodu z otwarciem na stronę południową, minimalne wymiary działki  24 x 25,15m*


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole