Stodoła S+ wersja podstawowa bez garażu i posadowiona na płycie żelbetowej, strop z płyt kanałowych, dodatkowo wprowadzono dodatkowy pokój na parterze oraz powiększono te istniejące, poddasza zaadaptowane na pokój użytkowy i łazienkę. W bardzo funkcjonalny sposób wykorzystana jest przestrzeń.

Powierzchnia użytkowa                     190,72 m² 

Główne parametry budynku:

  • Powierzchnia zabudowy budynku      167,14 m²
  • Wysokość budynku w kalenicy               7,0 m
  • Kąt nachylenia dachu                                 30 st.
  • Powierzchnia dachu skośnego budynku                  234,08 m²
  • Ogrzewanie – pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe.
  • Szerokość budynku z garażem               17,355 m
  • Długość budynku z garażem                  12,22 m

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI:

Budynek pasuje do działek z wjazdem z każdej strony jednak najkorzystniej jest  usytuować wjazd od zachodu i wschodu z otwarciem na stronę południową, minimalne wymiary działki  24 x 25,15m*

 


Każdy z projektów po zmianach możesz zakupić. Jeśli jesteś zainteresowany/a tym projektem, chciałbyś/łabyś poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt na [email protected] lub pod nr telefonu +48 730 195 275 .


Co zrobić więc, gdy ,,projekt jest idealny, ale…”?

Podstawowe zmiany do projektu typowego można wprowadzić na etapie adaptacji projektu do działki przez architekta adaptującego. Jakiego typu są to zmiany opisaliśmy w sekcji Częste pytania. Jeśli Twoje zmiany wykraczają poza ten zakres napisz do nas, możemy wydać na nie bezpłatną zgodę.

Jeśli Twoje zmiany wymagają dużej ingerencji w budynek lub są zbyt rozległe, by wprowadził je architekt adaptujący, możesz skonsultować z nami czy są one możliwe do wprowadzenia. Jako autorzy projektu jesteśmy w stanie wprowadzić praktycznie każdą zmianę w projekcie, zwracamy również uwagę, by zmiana była sensowna z punktu widzenia założeń projektu i jego estetyki. Pochodzimy do tematu kompleksowo, a zmiany wprowadzamy w całej dokumentacji wielobranżowej- na wszystkich rysunkach i w opisie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Mogą Cię również zainteresować:

Pozostańmy w kontakcie

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego wpisu. Zapisz się do naszego newslettera, przesyłamy tylko konkrety i aktualne promocje.

Przy zapisie otrzymasz prezent darmowego e-book’a

Klucz do domu No.1 czyli 7 elementów, na które warto zwrócić uwagę projektując dom lub wybierając projekt typowy

Co słychać w Stodole