KAŻDY DOBRY PRODUKT POTRZEBUJE DOBREGO WYKONAWCYArchitektura jest tak różnorodna, jak ludzie, którzy w niej mieszkają. Ale nie tylko konstrukcja budynku wpływa na styl naszego domu – to właśnie okna i drzwi podkreślają jego charakter. Okna drewniano-aluminiowe oraz okna PCV-aluminiowe Internorm, a także drzwi wejściowe pozwolą Ci zrealizować wyobrażenia o idealnym domu. 

Aby ułatwić Ci wybór okien, które dokładnie odpowiadają Twojej wizji oraz wymaganiom co do stylistyki i komfortu, zapraszamy do spotkania w jednym z salonów Internorm.

Oknar – oficjalny partner firmy Internorm


Oknar z branżą stolarki okiennej firma jest związana już od 20 lat. Przez ten długi czas zdobyto nie tylko wiedzę, ale także nieocenione doświadczenie, które teraz jest wykorzystywane, aby zapewnić klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Usługi oferowane przez OKNAR obejmują pomoc w doborze odpowiedniej stolarki, fachowy montaż oraz szeroki zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Priorytetem firmy jest zadowolenie klienta, dlatego stawia na najwyższą jakość, zarówno jeśli chodzi o usługi, jak i oferowane produkty.


PODSTAWA CIEPŁEGO DOMU TO CIEPŁY MONTAŻ OKIEN
Innowacyjne i nowoczesne okna oraz drzwi
firmy Internorm w wyjątkowy sposób
łączą technologię, trwałość i wzornictwo.

OKNAR współpracuje z renomowaną firmą Internorm, lidera w produkcji okien i drzwi. Partnerstwo to umożliwia dostarczenie klientom rozwiązań, które spełniają najwyższe standardy jakości i innowacyjności. Bez względu na preferencje estetyczne i funkcjonalne, klienci znajdą w OKNAR idealne okna i drzwi, które nie tylko spełniają swoje podstawowe funkcje, ale także stanowią ozdobę wnętrza.

Oferta Okanr jest skierowana do klientów, którzy oczekują najwyższej jakości i profesjonalizmu. Zespół doświadczonych specjalistów jest gotowy służyć pomocą na każdym etapie współpracy – od konsultacji i doradztwa technicznego, po profesjonalny montaż i opiekę po zakończeniu prac. Długoletnie doświadczenie firmy pozwala na indywidualne podejście do każdego klienta, aby zapewnić najbardziej optymalne rozwiązania, które spełnią wszystkie oczekiwania.

Realizacje, naszych projektów.

Firma Oknar montowała stolarkę, w naszej modelowej Stodole M, więc sami osobiście jesteśmy ich użytkownikami. Zamontowaliśmy okna Internorm Studio w 2018 roku i sprawdzamy je w codziennym użytkowaniu . Bardzo wielu naszych klientów, pyta się jak zachowują się te okna po czasie, jak działa 5,5 m okno HS czy ciężko je przesunąć? Czy jest to rzeczywiście tak dobra jakość? Czy po tym czasie wybralibyśmy ponownie Internorm?

Jak najbardziej tak, jakość jest odczuwalna

Możesz przeczytać również nasze wpisy z 2017 roku, z etapu budowy o tym jak wybieraliśmy te okna, oraz jak przebiegał montaż wykonany przez firmę Oknar z Wrocławia

Wystąpiliśmy również w produkcji gdzie opisaliśmy nasze doświadczenia z tym związane, jest również pokazana dokładnie stolarka oraz nasz modelowy dom Projekt Stodoła M

Rekomendacja, Lista realizacji

Z firmą współpracujemy osobiście od wielu lat. Ponadto stolarka ta została zamontowana w 45 naszych realizacjach min.:

Projekt Indywidualny Domu pod Wrocławiem, powierzchnia ok 200 m2, Wrocław 2017 Realizacja stolarki okiennej 2

Projekt domu indywidualnego, z płaskim dachem ok, 290 m2, Konin 2018

Projekt Stodoła M Parterowa, powierzchnia ok.190 m2 Smolec 2019

Projekt Stodoła M+ po zmianach, powierzchnia ok 230 m2, Raszyn 2020 Realizacja stolarki okiennej

Projekt Stodoła M+powierzchnia ok.210 m2 sieradz

Projekt Stodoła S+

Projekt Stodoła M+ Parterowa Smolec

Projekt Indywidualny

Dodatkowy opis:

The standard chunk of Lorem Ipsum used since the 1500s is reproduced below for those interested. Sections 1.10.32 and 1.10.33 from „de Finibus Bonorum et Malorum” by Cicero are also reproduced in their exact original form, accompanied by English versions from the 1914 translation by H. Rackham.

Formularz kontaktowy

Jeśli chcesz wycenić stolarkę do swojej Stodoły skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, który trafi bezpośrednio to firmy oraz nas a dopilnujemy wszystkich szczegółów.